Dit fortrukne bureau

så er din markedsføring i trygge hænder

Marketingsbureauet SLAX startede i 2020 i det nordjyske muld i Aalborg. Siden er virksomheden ekspanderet, da SLAX i 2021 slog sig sammen med Telepas Lagerhotel.
Her kan du booke dig ind på en plads, hvor vi opbevarer produkterne. Vi står for pakningen, forsendelsen, returneringen og øvrige ydelser som telefonpasning og kundeservice. Det bliver ikke nemmere.

100% gennemsigtighed

Ingen binding

Ingen skjulte gebyrer

Ingen dårlige undskyldninger

Kerneværdier

Hver dag arbejder vi hårdt for at styrke vores kunders markedsføring og online tilstedeværelse.

Vi rådgiver både på det strategiske og det eksekverende niveau.

Med en række af specialister er du altid i trygge hænder.

Det skal være nemt, gennemskueligt og effektivt – det gælder for både vores bureau og lagerhotel.

Vision

Vi vil være nordjydernes foretrukne digitale bureau og lagerhotel. Vi vil skabe en sjov og lærerig arbejdsplads, hvor fokus altid er på kunderne.

Mission

Vi vil give vores kunder gennemskuelige løsninger, så de altid ved, deres virksomhed er i trygge hænder. Vi vil være bedst for dig som kunde. Vi behøver ikke være Danmarks førende, så længe DU er tilfreds.

Lasse Ran Carlsen

Partner & CFO
71 74 74 63
Lasse@slax.dk

Line Ran Carlsen

Lageransvarlig
XX XX XX XX
Lager@slax.dk

Sophie Stjernholm

Charlotte Skovbak Stokkendal

Bogholder
Faktura@slax.dk

Barbara Wisbech Nissen

Head of Brand & SoMe
22 29 34 30
Barbara@slax.dk

Christina Højgaard Haversen

SoMe & Communications Specialist
22 22 08 41
Christina@slax.dk

Thomas Stokkendal

Partner & Salgsdirektør
22 12 00 26
Thomas@slax.dk

Anders Thyssen Kristensen

Head of Development
22 25 12 90
Anderst@slax.dk

Kenneth Abueg

Partner & Specialist
22 21 19 47
Kenneth@slax.dk

Ida Marie Middelhede

Google Ads Specialist
XX XX XX XX
Ida@slax.dk

Skal én af vores specialister hjælpe dig og din virksomhed?

Book et uforpligtende møde allerede nu

KONTAKTOPLYSNINGER

SLAX Lagerhotel
Halkjærvej 16B
9200 Aalborg SV
info@telepas.dk

SLAX Bureau
Østerågade 25, 2 sal
9000 Aalborg

INFORMATION

Salg- og leveringsbetingelser

Privatlivspolitik

FAQ

BLIV RINGET OP

Udfyld formularen, så kontakter vi dig

© 2020 – SLAX – All rights reserved

CVR: 41191953